Bostancı Kadıköy/İSTANBUL
trende

Tez Yazım Merkezi

Anasayfa » Tez Yazım Merkezi

Tez Yazım Merkezi Nedir?

Tez yazım merkezi Korelasyon Akademi’yi birlikte inceleyelim… Öğrencilerin lisans, yüksek lisans ve doktora programlarını bitirmek amacı ile tamamlamak mecburiyetinde oldukları tezler, konunun belirlenmesinden, teslim edilmesine dek geçen süreçte oldukça zor ve karmaşık bir akademik yük olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu zorluktan hareketle sahneye çıkan tez yazım merkezi hizmetleri ile birlikte öğrencilerin akademik yükleri bir az da olsun alt düzeylere indirilebilmektedir. 

Uzun yıllarda tez yazım merkezi olarak faaliyetlerini üstelemekle beraber vaktinizin mühim bir bölümünü bu yükümlülüğe harcamanıza ve kendinizi daha önce tecrübe etmediğiniz karışık bir sürecin içinde bulmanızın önüne geçmekteyiz. Kalite farkı her sektörde olduğu gibi tez yazdırma sitelerinde de üst düzey ehemmiyet taşımaktadır. Bilhassa akademik serüveninizi direkt olarak etkileyecek tezinizin doğru ellerde olduğuna emin olmanız gerekmektedir. Yazının devamında sizlere tez yazım merkezi kalitesini belirleyen bazı özelliklerden bahsedeceğiz.

Detaylı ve Etkin Yazım Sürecinde Tez Yazım Merkezi ‘nin Etkisi Nedir?

Tez yazım merkezi olarak faaliyet gösteren lakin tezlerinizi özel bir acil durum olmadığı durumlarda tek seferde bitirmeyi vadeden tez yazım merkezlerinden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Tez yazan yerler arasında olarak uzun yıllardır faaliyetlerimize devam ettiğimiz bu sektörde öğrencilerin onayına sunmadan hiçbir çalışmayı teslim etmemekteyiz.

Tez Yazım Merkezi ‘nde Taksitlendirme Nasıl Olur?

Tez yazım merkezi olarak faaliyetlerini sürdüren lakin tez ücretinin hepsini danışanlarından ilk etapta talep eden tez yazım merkezlerinden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Uzun yıllardır faaliyetlerimizi devam ettirdiğimiz  tez yazan yerler arasında yıllarca deneyimlediğimiz tecrübemizle parayı peşin talep etmek yerine danışanlarımıza gönderdiğimiz ilerlemeler oranında ücret talep etmekteyiz. Bu şekilde tez yazımını daha profesyonel bir şekilde yürüttüğümüz gibi danışanlarımızın da elini maddi açıdan rahatlatmaktayız. 

Tez Yazan Yerlerde Revizeler Nasıl Olur?

Akademik serüveninizi direkt olarak etkileyen tezlerinizin hocalarınız tarafından talep edilen düzeltmeleri oldukça önem taşımaktadır. Tez yazım merkezi olarak faaliyetlerini sürdüren lakin tezinize gelen düzeltmeleri yapmaktan kaçınan veya sizden bu düzeltmeler için ekstra ücret talep eden tez yazan yerlerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Tüketici merkezli hizmet anlayışımız doğrultusunda tezinize gelebilecek olası revizeleri en baştan anlaştığımız ücret kapsamında yapmaktayız. Danışanlarımıza ek bir ücret çıkarmayacağımız gibi düzeltmelerini hallederek tezlerini en mükemmel şekile getirmek için titiz bir çalışma yürüteceğimizi taahhüt etmekteyiz.

Tez Yazım Şirketlerinde İntihal Nedir?

Tez yazım merkezi olarak faaliyetlerini sürdüren lakin tezinizi intihal raporuyla beraber teslim etmeyen tez yazım şirketlerinden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Bir çalışmanın kopyala yapıştır olup olmadığı YÖK’ün kabul ettiği ve uluslararası bir program olan Turnitin raporlarıyla anlaşılmaktadır. Tez yazan firmalar tarafından yazılan tezlerin Turnitin raporlarının danışanlara teslim edilmesi ve bu şekilde ücret talep edilmesi gerekmektedir.  

Tez yazım merkezi olarak istisnasız her tez, proje, ödev makale ve sunumu intihal raporu ile birlikte teslim etmekteyiz. Tüketici odaklı bir yaklaşımla onun taleplerine göre hareket eden bir tez yazım merkezi olarak hiçbir tezi standart olarak kabul edilen yüzde yirminin üstünde teslim etmemekteyiz. Ancak danışanlarımızdan gelecek olan taleple birlikte bu oranı fiyatı az bir miktar yükseltmek doğrultusunda daha alt düzeylere çekebilmekteyiz.  Kısaca danışanlarımıza teslim ettiğimiz hiçbir çalışmanın intihal oranının standartların üstüne çıkmayacağını garanti etmekteyiz. 

Tez Yazan Firmalarda Gizlilik Nasıl Olur?

Tez yazım merkezi olarak faaliyetlerini sürdüren ancak daha önceleri yazımını üstlendikleri tezleri örnek olarak gösteren tez yazım merkezlerinden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Tez yazan firmalarda tüketicilerin bilgilerini saklamak için titiz davranması gerekmektedir. Buradan hareketle güvenilir bir tez yazım merkezi olarak danışanımızın şahsi bilgilerin ve yazmış oldukları tezi hiçbir şekilde kimseyle paylaşmayacağımızın garantisini vermekteyiz

Tez Yazım Şirketlerinde Tez Yazdırma Ücreti Ne Kadar?

Tez yazım merkezi olarak faaliyetlerini sürdüren lakin sizden gerekenden çok ücret isteyen tez yazım şirketlerinden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Danışanlarımıza verdiğimiz hizmet kapsamında tez yazdırma fiyatları sizleri zorlamayacak ve sizlere hizmet veren danışmanlarımızın emeklerini karşılayacak biçimde meydana getirilmektedir. 

Tez yazma fiyatları konu, sayfa sayısı, analiz ve istenen yardım türü kapsamında farklıklar içerebilmektedir. Bahsi geçen farklılıklarda tez fiyatlarının değişken olmasına sebep olmaktadır 40 sayfa bir tezle 100 sayfa bir teze verilen emek ve vakit aynı olmayacağı gibi ikisinin fiyatları da farklı olacaktır. Bahsi geçen nedenlerle tez yazdırma ücretleri standart olmamaktadır. Lakin türlü bahanelere sığınarak fiyatı devamlı şekilde üst düzeylere çıkarmayı hedefleyen tez yazım merkezi yerine sizleri olabilecek en ucuz şekilde memnun etmeyi hedefleyen tez yazan yerleri tercih etmenizi tavsiye etmekteyiz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: