iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Bostancı Kadıköy/İSTANBUL

Hizmetler

Anasayfa » Hizmetler

Korelasyon Akademi’nin Sağladığı Hizmetler:

MAKALE (SSCI) DANIŞMANLIĞI

makale

LİSANS BİTİRME TEZİ DANIŞMANLIĞI

bitirme tezi

TEZSİZ YÜKSEK LİSANS DANIŞMANLIĞI

tezsiz yüksek lisans

TEZLİ YÜKSEK LİSANS DANIŞMANLIĞI

tezli yüksek lisans

DOKTORA TEZİ DANIŞMANLIĞI

doktora tezi

 

Tez Süreci Fiyatları

Fiyat aralıkları ve niteliklere bakıldığı zaman genellikle uygun fiyatlara denk geldiği bilinmektedir. Ancak tezin içeriği ne kadar kalabalık ve yoğun olursa fiyatlandırma o kadar artmaktadır. Bu sebepten dolayı test fiyatları konunun ağırlığına ve sayfa sayısına göre değişmektedir. Her sayfa Yalın ve temiz bir dille yazılmış olmaktadır.

Literatür taramasından geçtikten sonra kesinlikle benzer cümlelere ve kelimelere rastlanmamaktadır. Noktalama işaretlerine ve kelimelerin anlamlarına dikkat edilerek yazılmaktadır. Tez yazım kılavuzuna bakılarak hangi ölçülerde ne kadar boşluk bırakılacağına karar verilmektedir. Profesyonel kişiler bu şekilde bir teslimat gerçekleştirmektedir.

Tez Yazdırma Aşamaları Nelerdir?

Üniversitenin son döneminde yazılan derslerin içeriğine göre belirlenen ve belli bir formatı olan yazı stiline denmektedir. Çoğu yerde bu olay zorunlu olarak yaptırılmaktadır. Kişi üzerinde durulması istendiği konuyu belirleyerek hangi konuda bilgi sahibi olmak istediğine karar vermektedir. Bununla birlikte yazdırma işlemine başvuruda bulunmaktadır.

Başvuru sırasında kullanıcıdan gerekli bilgiler istenmektedir. Sonrasında bir görüşme yapılarak teze ve ücretlere karar verilmektedir. İşlem yazdıracak kişiyi bilgilendirerek sürdürülmektedir. Böylece kişi tez hakkında da yazım sırasında bilgi sahibi olarak konuya hakim olmaktadır. Formatın içeriğine bakıldığı takdirde araştırılması istenen konunun bilimsel kontrolleri ve dökümanlarına bakılmaktadır.

Yazacak olan kişiler geniş çaplı ve derinlemesine olacak literatür taramalarına girmektedir. Tezi nasıl amacı akademik alanda bulunacak olan bilgiyi kişinin kendi özgün ifadeleriyle yansıtması olmaktadır. Bu sebepten dolayı cümlelerin seçimi ve anlatış biçiminin büyük bir önemi bulunmaktadır. Bulgular genellikle kanıta dayalı olabilecek şekilde tercih edilmektedir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: