logo

Tez Yazdırma

Tez yazdırma, akademik alanda yazılması gereken tez için profesyonel destek almaktır. Tez yazdırmaya karar verildiğinde akla ilk tez yazdırma fiyatları gelir.  Tez yazdırma ücretleri; bazı kriterlere bağlı olarak değişir. Bunlar: tezin içeriği,tezin teslim zamanı ve zorluğudur. Tez yazdırma ücretleri: lisans tezleri 3500 TL-5000 TL arası, yüksek lisans tezleri 13000 TL-17000 TL, doktora tezleri ise 30000 TL-40000 TL arasında değişmektedir. Bu belirttiğimiz fiyatlar temsili rakamlardan oluşmaktadır. Daha doğru fiyatlandırma yapabilmek için; tezinizin içeriği, teslim zamanı gibi faktörler etkili olacaktır. Daha detaylı bilgiye sahip olmanız için sitemiz içerisinde yer alan iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak ya da talep formunu doldurarak detaylı bilgiyi elde edebilirsiniz.

Düzey Seçiniz
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Yazı Türü
 • Yazı Türünü Seçin
 • Lisans | Tez-Ödev-Proje
 • Yüksek Lisans | Tez-Ödev-Proje
 • Doktora | Tez-Ödev-Proje
 • Ulusal-Uluslararası Makale
Yazı Türünü Seçin
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Sayfa Sayısı
Sayfa Sayısı Giriniz
-
+
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Yazım Dili
 • Dil Seçiniz
 • Türkçe
 • İngilizce
 • Kaynaklar İngilizce yazım Dili Türkçe
Dil Seçiniz
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Teslim Zamanı
 • Teslim Süresi Seçiniz
 • 3 Gün
 • 1 Hafta
 • 10 Gün
 • 1 Ay
 • 2 Ay
 • 3 Ay
Teslim Süresi Seçiniz
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Adınız-Soyadınız
Adınız-Soyadınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
E-Posta
E-Posta
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Telefon
Telefon numaran
Invalid phonenumber!
Invalid phonenumber!
0.00
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!

“Tez yazdırmak istiyorum.” diyen öğrencilerin en çok merak ettiği konu tez yazdırma ücretleri olur. Tez yazdırma fiyatları maalesef ki bir çok danışanın korktuğu ve çekindiği bir durumdur. Tez yazmak, problem, metodoloji, sonuç, tartışma düzenlemesi ile uzatılmış akademik, deneysel veya teorik rapordur. Genellikle bir yüksek öğrenim kurumundan lisans, yüksek lisans ve doktora derecesi alma şartlarının bir parçası olarak sunulur. Çoğu zaman, dünya standartlarında bir tez (tez olarak da bilinir) yazmak göz korkutucu bir iştir. Bu nedenle, çoğu öğrenci tez yazımı aşamasında çalışmalarını bırakmaktadır. Tez yazma sürecindeki zorlukları yaşamaya zamanı olmayanlar genellikle tez yazımı için uzman ve kalifiye tez yazarı veya tez yazım merkezi ile görüşmektedir. Araştırma materyalini gözden geçirmek, uyumlu ve iyi yapılandırılmış araştırmalar yapmak ve sonuçları savunmak göz korkutucu bir iştir. Uygun rehberlik olmadan, çoğu öğrenci tez yazım hizmeti sürecinde bırakır. Aslında, birçok öğrenci için bu, çalışmalarında tamamlanacak en uzun, en zorlu ve en önemli ödev olacaktır. Bununla birlikte, düşüncelerin aksine, tez ilginç ve heyecan verici olmalıdır, çünkü insanlığın belirli sorunlarını yeni ve önemli keşiflerle çözmeyi içerir. Tez fiyatları diğer tez yazan yerlere göre Korelasyon Akademi’de verilen hizmete göre daha uygun diyebileceğimiz bir durumdadır. Tez yazmak hafife alınamayacak bir durumdur ve iyi bir tez yazım merkezi tercih edilmediği takdirde ödemenizin yanması gibi kötü sonuçlar da olabilir. Bu durumlarla karşılaşmamak için size çok düşük ücretler teklif edip, işini en iyi yaptığını söyleyen tez yazdırma şirketlerinden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Verilen hizmetler ve ücretleri karşılaştırıldığında bu büyük sektörde en güvenilir merkezlerden birisi olan Korelasyon Akademi’yi tercih etmeniz olası bir durumda mağduriyet yaşamamanız için gerekli bir durumdur.

Tez Yazdırma Nedir?

Günümüz şartlarında tez yazdırma süreci maalesef çok fazla keyif verici olmamaktadır. Ekonomik şartlar, sosyal yaşam, eğitim sürecinin zorluğu gibi yaşamsal zorluklar tez yazma sürecine ayıracak zamanı kısıtlamakta ve verimini düşürebilmektedir.Bu süreç akademik danışmanlarımızın tarafınıza vereceği tez danışmanlık hizmetidir. Bu hizmet, danışan hocanız ve danışman arasında kusursuzca yönetilir, danışanın %100 başarı ve verim almasına katkı sağlar. Bundan dolayı birçok öğrenci ve doktora tezi veya yüksek lisans ve doktora tezi ile akademik olarak eğitim hayatına devam etmek isteyenler genellikle tez yazdırma siteleri, tez yazan yerler ve tez yazan kişilere bu süreci teslim etmektedir. Bundan dolayı tez yazım ücretleri danışanı mağdur bırakmayacak şekilde düzenlenmelidir. Eğer siz de bu işlem için profesyonel bir tez yazım merkezi arıyorsanız. Tez projesi, belirli aşamaların sonucunda gerçekleşen bir üründür. Tez hazırlama aşamasında birden çok parametreler mevcuttur. Korelasyon Akademi’nin uzman kadrosu ve hocaları da bu parametreleri sizin için en iyi şekilde uygulamakla yükümlüdür. Lisans, yüksek lisans ya da doktora tezleriniz için tez danışmanlık talebinizde güvenilir bir şekilde destek alabilirsiniz. Tez yazdırma sürecinde, özellikle konunuz ve içeriğinizin uyumlu olması ve diğer bir unsur da intihal oranıdır. Biz de tarafınıza hizmet sağlarken bu durumlara önem vererek gerçekleştiriyor, tarafınıza herhangi bir mağduriyet gelmesine engel oluyoruz.

Tez yazım sürecinizin tamamını profesyonel ve güvenilir şekilde yürütmekle kalmayıp, danışanı asla mağduriyet ve zan altında bırakmaz. Tez ücretleri de bu süreçte danışan tarafından peyder pey denilen bir biçimde ödenir, ödeme konusunda da sorunlar ortadan kalkar. Tez sektörü giderek büyüdüğü için her gün yeni bir tez yazan yerler ya da tez yazan kişiler ile karşılaşmanız mümkündür fakat en önemlisi bu firmalara ne kadar güvenebileceğinizi sorgulamanızdır. Yıllardır yüzlerce danışanına hizmet vermiş tez yazım merkezi Korelasyon Akademi, tez danışmanlık talebinizi karşılayabilecek yegane firmalardan en önde gelenlerinden biridir. Detayları öğrenmek ve bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin.

Tez Yazdırma Ücretleri Nelere Göre Değişir?

Tez ücretleri, akademik hayatı devam eden bir öğrencinin mutlaka araştırdığı bir konudur. Bu  ücretler de bundan dolayı pek çok öğrenci için merak konusudur. Peki tez nedir ve nasıl oluşur? En basit haliyle, bir tez, standart araştırma sürecini yansıtan resmi bir araştırmadır. Ama tez yazdırmanın içine giren standart araştırma süreci nedir diye soruyorsunuz? Araştırma süreci 4 temel adımı içerir:

 1. Çok özel, iyi ifade edilmiş bir soru sorun (araştırma konunuz)

 2. Diğer araştırmacıların bu konuda ne söylediklerini görün (zaten cevapladılarsa)

 3. Yeterince cevap vermedilerse, bilimsel olarak titiz bir şekilde kendi veri toplama ve analizinizi üstlenin

 4. Analiz bulgularınıza dayanarak orijinal sorularınızı yanıtlayın.

Tez Yazım Ücreti Ne Kadar?

Tez hazırlanırken dikkat edilmesi gereken bir kaç önemli nokta bulunmaktadır. Tez kategorilerine göre farklılık göstermekte ve tez hazırlık aşamasında uyulması gereken kurallar söz konusu olmaktadır. Tez yazım ücretleri tez kategorisine göre değişkenlik göstermektedir. Önlisans yılsonu bitirme tezi, lisans tezleri, doktora tezleri gibi kategoriler bu çerçevede en fazla kullanılan kategorilerin başında yer almaktadır. 2 yıllık ön lisans bitirme tezinin amacı ön lisans mezunu olacak adayın belirlediği meslek veya uzmanlık alanında yeterli olduğunu ispatlanmasıdır. Tez hazırlama aşaması başta zamanı doğru kullanması açısından önemlilik arz etmektedir. Bu nedenle öğrencinin bağlı olduğu üniversite hoca ve akademisyenlerden detaylı bilgi alarak tezin hazırlık aşamasını doğru tespitinin yapılmasıdır. Tez hazırlık işlemleri bilgi, beceri ve mutlaka tecrübe gerektirmektedir. Sosyal sorumluluk taşıyan tezler bilim ve topluma ışık tutan çok önemli kaynaklar arasında sayılması sebebiyle titizlikle hazırlanmalı ve kontrol mekanizması oldukça güçlü olmalıdır. Tez yazım ücretleri tez konusu ve projelere göre farklılık yaratmaktadır. Örnek vermek gerekirse 4 yıllık lisans bitirme tezleri ortalama 4000 TL ile başlamaktadır. Yüksek Lisans tezleri ortalama 14.000 TL den başlamakta, doktora tezleri ise ortalama 30.000 TL olarak asgari ücretlendirme yapılmaktadır.

Parayla Tez Yazdırma Suç mu?

Tez hazırlama projeleri öğrenim gören yükseköğretim öğrencisi tarafından projelendirme ve tezinin kendisinin hazırlanması gerekmektedir. Tezin hazırlanma amacı, bir meslek veya mesleğin bir dalı üzerinde uzmanlaşmasıdır. Dolayısıyla Parayla tez yazımı etik olmamakla birlikte Türk Ceza hukukunda suç teşkil etmektedir. İntihal olarak bilinen kopya veya alıntı içeriklerle genellikle tezler yazdırılmakta ve bu sebeple bilgi kirliliği uzman olmayan kişilerin tez yazması sebebiyle söz konusu olmaktadır. Yasal sürecin dışında tez ile alınan Akademisyenlik ve eğitmenlik ilgili yükseköğretim kurumu tarafından iptal edilerek yayınlanmış tezlerinde iptal ve imhası gerçekleşmektedir.

Tez Kaça Yazdırılır?

Tez hazırlama sürecinin uzun soluklu ve aşamaları oldukça fazla olması sebebiyle başta zaman sürecinin tez sahibi için yetersiz olması gibi sebeplerden dolayı tez hazırlama danışmanları tarafından tezlerin yazılması konusunda akademisyen adaylarına yardımcı olmaktadırlar. Tez yazım ücretleri tezin sayfa sayısına, makale konusuna göre, teslim süresine göre değişkenlik göstermektedir. Bu bağlamda teklif almak suretiyle fiyat alınabilmektedir.

Tezin Sayfası Kaç Lira?

Tez hazırlama projelerinde tezin sayfa sayısına göre ücretlendirme yapılmaktadır. Bu anlamda tez kategorisi ve uzman içeriğe göre fiyatlandırmada farklılık söz konusu olmaktadır. Bir yüksek lisans tezi ortalama sayfa başına 140 TL, Lisans tez grubu sayfa başına ortalama 80 TL, 2 yıllık ön lisans tez fiyatlamaları ise sayfa başına ortalama 70 TL ile başlamaktadır.

Bir Tez Kaç Sayfa Olur?

Tezin akademik anlamda kabul edilmesi ve içerik bakımından detaylı ve kanıtlanmış bilimsel konuların anlaşılır olması kaliteli tez veya akademik makale olarak kabul edilmektedir. Bu bağlamda Tez sayfa sayısı akademisyenlerin kendi inisiyatiflerini kullansalar da asgari 25-30 sayfa olarak yazılması uygun alt limit olarak kabul edilmektedir. Belirtilen sayfa ön lisans tezi olarak kabul edilmektedir. Lisans tezleri asgari 40-50 sayfa olarak kabul edilmekle birlikte yüksek lisans tez sayfa sayısı ortalama 100-110 sayfayı mutlaka aşmalıdır. Belirtilen sayfa sayıları tez için kural olmamakla birlikte belirtilen sayfalar minimum olarak akademisyenler tarafından kabul edilmektedir.

Tez Yazdırma Fiyatları Ne Kadar?

Birçok lisansüstü öğrenci Tez kelimesini ilk düşünmeye başladıklarında bir korku hissi yaşarlar! Çoğu lisansüstü programının önemli bir bileşeni olarak Tez, başarı veya başarısızlığın anahtarı olabilir. Ancak, başarılı bir Tez oluşturmayı anlıyorsanız strese ve endişeye zaman ayırmanıza gerek yoktur. Danışmanlarımızın sizlere verdiği hizmet doğrultusunda hem tez hazırlama sürecini başarıyla gerçekleştirebileceksiniz, hem de tez yazdırma ücretleri konusunda öngörülebilir bir fiyatlandırma ve profesyonellikle çalışma sağlayabileceksiniz. Tez yazma fiyatları belirlenirken teziniz ile ilgili aklınıza gelebileceklerden çok daha fazla parametreler hesaplanmaktadır. Danışan tarafında en ufak mağduriyet oluşmaması için ciddi bir titizlikle çalışılma durumu söz konusudur. Diğer akademilere nazaran daha uzman ve profesyonel şekilde hizmet verdiğimizi düşünürsek tez yazma fiyatları da bizde daha makul seviyede olduğunu söyleyebiliriz. Yüzde yüz güven oranıyla yaptığımız işlerde danışanını hiçbir zaman mağdur etmeyen Korelasyon Akademi’yi tercih etmeniz, ücretini ödeyip de hizmet alamayacağınız firmalardan kat ve kat doğru olarak görülmektedir. Vakit kaybetmeden hizmet almaya başlamak için bizimle iletişime geçin!

Table of Contents

X